"Met de assistente van ......". En dan?

 

Beste assistentes,

Wij vinden het ontzettend leuk en zijn blij verrast dat deze middag door jullie zo positief wordt ontvangen. Tot onze verbazing was de cursus nu al bijna uitverkocht! In overleg met de locatie is besloten extra ruimte te maken zodat we nog meer deelnemers kunnen verwelkomen. Er zijn nog 30 extra plaatsen opengezet maar hierna is vol dan ook echt vol dus meldt je nog snel aan onderaan deze pagina.

Ontzettend bedankt voor jullie enthousiasme en graag tot ziens op 5 maart!

 

Doelgroep:            Doktersassistenten Friesland
Datum en tijd:      donderdag 5 maart 2015 van 13.00 tot 17.10 uur
Locatie:               ‘De Pleats’, Schoolstraat 82, 9251 ED Burgum          
Aanmelding:         onderaan deze pagina
Kosten:                 € 75,00 (voor medewerkers van huisartsen die lid zijn van de FHV)
                             € 110,00 (voor medewerkers van niet-leden FHV)
Sponsoring:           nee
Accreditatie:         3 punten (KABIZ)
Docenten:             Diverse docenten, dagvoorzitter is Douwe van der Weide

 

Voorwoord
De Werkgroep Deskundigheidsbevordering Doktersassistentes ondersteund door Doktersacademie Friesland organiseerde in 2014 de eerste aflevering van deze, speciaal voor doktersassistenten in Friesland, leuke en leerzame bijeenkomst over allerlei onderwerpen die elke dag aan bod komen in je praktijk. Als assistente heb je voortdurend mensen aan de lijn die bellen met een zorgvraag. Vooraf weet je niet welke vraag ze gaan stellen en je kunt je daarop niet voorbereiden. Je moet dus overal iets vanaf weten om je patiënten goed verder te kunnen helpen. Elke keer neem je op met:

 

 “Met de assistente van …”

En dan?

 

Soms verwijs je snel door naar de huisarts voor een consult, soms kun je zelfstandig advies geven. Deze middag biedt je in sneltreinvaart achtergronden en informatie over dagelijkse onderwerpen in je praktijk. Wat is voor jou als assistente handig (en leuk) om te weten? Het programma is voor iedereen gelijk en bestaat uit 8 korte praatjes over 8 onderwerpen. Bij elk onderwerp krijg je één of meer ‘take home messages’ mee.
Tussendoor wordt een High Tea geserveerd, zodat er ook tijd is om collega’s te ontmoeten en te spreken. De dag wordt begeleid door dagvoorzitter Douwe van der Weide.

We wensen jullie een leuke een leerzame dag toe!

Hanneke Zonderland, Gerard Donker, Annelies Zoer, Liesbeth van Albada en Marijke Lens

 

Programma
12.30 - 13.00 uur       Ontvangst met koffie/thee
13.00 - 13.15 uur       Welkom  door Douwe van der Weide
13.15 - 13.35 uur       "Mijn zoon is uit het klimrek gevallen!"
                                 over Traumatisch schedel-hersenletsel door Bram Jacobs (neuroloog UMCG)

13.35 – 13.55 uur       "Mijn dochter heeft GHB gebruikt, wat nu?"
                                 door Marcel Seuninga (Verslavingszorg Noord Nederland)

13.55 – 14.15 uur       "Wat kost mij dat?"
                                 door Geert van der Bij (directeur finance & risk bij De Friesland Zorgverzekeraar)
                                 o.a. wat valt onder het eigen risico en wanneer krijgt de patiënt een factuur?

14.15 – 14.35 uur       "We slapen al drie nachten niet!"
                                 Kinderoortjes door Xander de Vries (KNO-arts Tjongerschans)

14.35 – 15.35 uur       Uitgebreide High Tea
15.35 – 15.55 uur       "Help, mijn man is gestoken door een wesp!"
                                 Anafylactische shock door Janet Gietema (huisarts)

15.55 – 16.15 uur       "Ik heb het al weer!"
                                 over blaasontsteking door Jan Weel (Arts-Microbioloog bij Izore)

16.15 – 16.35 uur       "Hooikoorts in februari, kan dat?"
                                 over hooikoorts, hoesten en niezen
door Irma Zwartjens (PVK De Cleijenburg en Medrie)
16.35 – 16.55 uur       "Wat gebeurt er eigenlijk in de meldkamer?"
                                 over Meldkamer Noord Nederland door Bert Pronk (teamleider MKNN)

16.55 – 17.10 uur       Afsluiting door Douwe van der Weide
(Programma en sprekers onder voorbehoud. We gaan er niet vanuit maar er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden.)

Accreditatie (3 punten)
Deze scholing is geaccrediteerd voor 3 punten bij de KABIZ.

Inschrijven
Je kunt je hieronder aanmelden. Heb je al een inlogcode, klik dan op de vermelde datum. Onder ‘vrij’ kun je zien hoeveel plaatsen er nog beschikbaar zijn. Heb je nog geen inlogcode, vraag deze dan aan via de link bovenaan de pagina onder ‘contact’. Sluitingsdatum voor aanmelding is 19 februari 2015. Inschrijving gebeurt op volgorde van binnenkomst. Bij aanmelding ga je akkoord met de algemene voorwaarden.

Annulering
Bij annulering tussen 18 en 25 februari ben je 50% van het cursusgeld verschuldigd, daarna ben je het volledige cursusbedrag verschuldigd. Je hebt altijd de mogelijkheid je te laten vervangen; graag in overleg met de organisatie. Er wordt dan wel 10% administratiekosten in rekening gebracht. Inning van het cursusgeld vindt plaats ca. 5 werkdagen voorafgaand aan dit evenement.

De uitnodiging kun je hier downloaden.

Bij inschrijving ga je akkoord met onze algemene voorwaarden.

Wij zien je aanmelding graag zo spoedig mogelijk tegemoet!

Overzicht