Doelgroep: Doktersassistenten Friesland
Datum: 23 september 2014
Tijd: 17.30 – 21.30 uur
Locatie: De Pleats, Schoolstraat 82 te Burgum
Aanmelding: via website www.doktersacademie.nl
Kosten: € 95,00 (voor assistentes van huisartsen die lid zijn van de FHV)
€ 127,50 (voor niet-leden FHV)
Sponsoring: nee
Accreditatie: 3 (accreditatie is verleend door KABIZ)
Docenten: Singh Joeloemsingh, huisarts te Leeuwarden en tot voor kort jurist Gezondheidsrecht
Inleiding
Na afloop van het evenement “Met de assistente van …. En dan?” op 3 april van dit jaar is uit de evaluatie gebleken dat er voor twee onderwerpen interesse is in een verdieping. Deze twee onderwerpen zijn daarom geprogrammeerd op 23 september (juridische achtergronden) en 25 november (vrouwen zijn anders ziek).
Inhoud
Tijdens de scholing DA & Recht wordt wat dieper ingegaan op het Gezondheidsrecht. Wat mag je exact wel en wat niet doorgeven aan de moeder van een 18-jarige jongen? En wat aan de stiefvader van een 3-jarige peuter? En als de waarschijnlijke vader van een zwanger 14 jarig meisje belt? Wat hangt je boven ’t hoofd als je de informatie onterecht doorgeeft? Soms is het recht minder logisch dan je denkt.
Accreditatie (3 punten)
Voor deze scholing is accreditatie toegekend door KABIZ.
Programma
17:30 - 18:00 Eenvoudig warme maaltijd
18:00 - 18:10 Ontvangst en inleiding
18:10 - 19:00 Deel I - Juridische achtergronden
19:00 - 19:15 Pauze
19:15 - 20:00 Deel II - Juridische achtergronden
20:00 - 20:15 Pauze
20:15 - 21:15 Casuïstiek
21:15 - 21:30 Evaluatie en afsluiting
De training vindt plaats in De Pleats in Burgum.
Je kunt je hieronder aanmelden. Heb je al een inlogcode, klik dan op de vermelde datum. Onder ‘vrij’ kun je zien hoeveel plaatsen er nog beschikbaar zijn. Heb je nog geen inlogcode, vraag deze dan aan via de link onderaan de pagina onder ‘contact’. Inschrijven kan tot uiterlijk 1 week voorafgaand aan de cursusdatum, waarbij geldt vol=vol.
Een uitnodiging in pdf kun je hier downloaden.
Bij inschrijving ga je akkoord met de algemene voorwaarden.